Alpamin of

ander alpacavoer

bestellen? Vind

een verdeler!

Onze kwalitatieve alpacavoeding is verkrijgbaar in tal van Europese landen. In dit overzicht vind je vast een verdeler bij jou in de buurt. Contacteer ze gerust voor hun actuele tarieven of advies voor jouw alpaca’s of lama’s. Ze helpen je graag!

Bestel online

Alpamin of andere voeding voor alpaca's direct online bestellen?

België

Antwerpen

Alpaca Arendonk

Roobeek 79
2370 Arendonk
België

dirk.vervecken@gmail.com

Alpaca Friends

Schriekstraat 89
2223 Schriek
België

walter1alpaca@gmail.com

Alpaca Weelde

Hegge 28
2381 Ravels
België

info@alpacaweelde.be

Dierenartsenpraktijk Moervet

Achterbroeksteenweg 217
2920 Kalmthout
België

dapmoervet@gmail.com

Dierenartspraktijk De Bron

Guido Gezellestraat 29
2830 Willebroek
België

info@dapdebron.be

MB Alpaca's

Katersberg 96
2440 Geel
België

info@alpacas.be
Tel.

‘t Kuikenhof

Hollestraat 7b
9150 Kruibeke
België

tkuikenhof@hotmail.com

Vlaams-Brabant

Dierenarts Raeymaekers 
Thomas

Gentsesteenweg 37a
1730 Asse
België

t.raeymaekers@telenet.be

Salictum Alpacafarm

Langestraat 12
3360 Bierbeek
België

salictum.alpacafarm@gmail.com

Tuincentrum en Hobbyvoeders Droogmans

Kraaistraat 17
3454 Rummen
België

tcdm.aankoop@telenet.be

West-Vlaanderen

Adriansens Carl

Ter Bieststraat 7a
8421 Vlissegem
België

carl_adriansens@hotmail.com

Allaert-Geldof 
Hobbyvoeders

Bollewerpstraat 112
8770 Ingelmunster
België

claudine.geldhof@telenet.be

Alpaca Adventure

Ieperstraat 199
8980 Zonnebeke
België

alpaca.adventurewandelingen@hotmail.com

Dierenarts Thijs Flahou

Dadizelestraat 32
8940 Geluwe
België

info@alpamin.eu

DSZ De Watertoren (MegaPet)

Bruggestraat 154 A
8820 Torhout
België

info@megapet.be

HobbyShop Claus

Ieperstraat 100
8980 Zonnebeke
België

hobbyshop.claus@telenet.be

Hobbyzaak Jansseune

Pervijzestraat 71
8600 Diksmuide
België

peter.jansseune@telenet.be

Holvoet

Brugsesteenweg 24a
8531 Hulste
België

administratie@holvoet.com

Rumix

Torhoutsestraat 190
8020 Ruddervoorde
België

info@rumix.be

Sunset Alpaca

Krommekeerstraat 5
8755 Ruiselede
België

info@sunsetalpaca.be

Limburg

Alpaca International

Lillerbaan 104
3950 Kaulille
België

john@alpacaboerderij.be

Alpaca Pachmana

Hoefkensstraat 6
3945 Ham
België

pachmana@telenet.be

Alpaca Tumulus

Groenplaats 10
3890 Montenaken
België

gunther-willems@telenet.be

ns construct

Molemstraat 94
3560 Lummen
België

ns-construct@hotmail.com

Rookx, Alles voor tuin & dier

Sint-Pieter 13
3621 Rekem (Lanaken)
België

geertrookx@hotmail.com

Luik

Les Alpagas de Messitert

Rue de Battice 130 A
4880 Aubel
België

stassen.vin@skynet.be

Oost-Vlaanderen

Agro-Express

Calaignestraat 18
9160 Lokeren
België

agro-express@proximus.be

Dierenartsenpraktijk Animedi

Nevelestraat 125
9880 Lotenhulle
België

landbouwdieren@animedi.be

Dierenspeciaalzaak Sergeant

Biebuyckstraat 25
9850 Nevele
België

info@legkippen.be

Geert Verhoeven

Kluisstraat 63
9940 Kluizen
België

geert.verhoeven1@pandora.be

Masu Alpacas

Wortegemstraat 22
9771 Nokere
België

franceska.rosseel@masuworks.be

V.B.K. Afrasteringen bvba

Terlicht 141
9451 Haaltert
België

info@vbkafrasteringen.be